-
    SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Libra | LBR 02
   
    
ofis sandalyesi gece mavisi koltuk
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : LBR 02
Ürün Adı : Ofis Sandalyesi
Kol Tipi : Plastik Kol
Ayak Tipi : Plastik
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis mobilyaları, ofis yönetici koltukları, fileli koltuk
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

OFİS SANDALYESİ LBR 02

Libra serisi olarak üretim yaptığımı sandalyelerimiz birbirinden farklı renkleri ile değişiklik göstermektedir. Gece mavisi olarak belirlenen bu tasarım en güzel Libra serisini sunmaktadır.

Libra LBR 002 gözünüzün alışık olmadığı bir renk ile ofisinizde bambaşka bir dünya oluşturacak. Geleceğin ofislerinde başlatılan yenilenme serüvenine siz de katılmak istiyorsanız doğru adres üzerindesiniz. Renkler bir yana inanılmaz rahat olan sandalyeler iş ortamlarınızda herkesin dikkatini çekecektir. Normal standart ölçülerde uygulamaya alına bu ürün yine file dediğimiz delikli arkalıklarla çok şık durmakta. Sadece sandalyenin oturma yeri ve sırt aralığı renkli olarak kombinlenirken ayakları ve tabanı siyah olarak kombinlenmiştir.

Libra LBR 002 ürünümüz https://sistemofiskoltukları.com/ adresimizde kolaylıkla ulaşılabilir olarak satılmaktadır. Her üründe farklı bir görünüm her üründe fraklı bir fiyat uygulaması olması kaliteyi daha iyi fark etmeniz açısından yararlı olacaktır. Günün yarısından fazlasını geçirdiğiniz ofislerinizde çalışanlarınızla birlikte mutlu olmak istemez misiniz? O halde sağlığın ön planda tutulması gereken sistemleri hemen tıklayın ve isteyin. Web sayfamız içinde aradığınız her ürünün niteliğini bulabilirsiniz.

İş yapılan alanlarda her eşyanın farklı ölçülere ve niteliklere sahip olması gerekmektedir. Bu yasa gereği uygulanması gereken bir tüzüktür. Bu tüzük gereği istenilen ölçüleri ve malzemeleri kullanarak üretim yapan firmamız ofis mobilyalarında dış görünümden çok bu kuralları uygulamaktadır. İstenilen gerekçeleri yerine getirmediğiniz takdirde aradığınız mobilyaları ofis içinde kullanmanız uygun değildir. Cezai işlem uygulanacak olan bu durumu yaşamamak için hemen tıklayın.

Libra LBR 002 yasa gereği uygun olan nitelikleri taşınmaktadır. Kendinizi özel hissetmenin yanında rahat da hissedeceğiniz mobilya ve sandalyeler firmamızın yıllardır yaptığı ürünleri ile ortaya çıkmaktadır. En özel tasarımın sizin olması için bütün serilerimizi inceleyebilirsiniz. Atacağınız en önemli adımda değişimi göreceğiniz ofisinizde en yeni işlerinizi kendiniz ve işinizle olacak öz güvenle sağlayacaksınız. Büyük başarıların arkasında olan özgüven etrafınızdaki değişimleri takip etmekle daha da hızlanacaktır. Karşınızdaki kişiye ne kadar güven verebilirseniz o kadar güçlüsünüz demektir. Gücü elinizde tutmak için önce vücudunuzu oturduğunuz yer ile rahatlatmalısınız.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi