-
    SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Spring | SP 04
   
    
ofis sandalyesi turuncu koltuk
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : SP 04
Ürün Adı : Ofis Sandalyesi
Kol Tipi : Plastik Kol
Ayak Tipi : Aliminyum
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis mobilyaları, ofis yönetici koltukları, fileli koltuk
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

OFİS SANDALYESİ SP 04

Ofis koltukları oldukça önemle ve özenle seçilmelidir. Ofis çalışanların sağlığının düşünülmesi ve bunun yanı sıra şıklık göstergesi olması açısından ofis koltukları büyük bir önem taşımaktadır. Sıradanlıktan sıkılanlar ve ofislerinde renk arayanlar için bulunmaz bir ürün olan Spring SP 04 ofis sandalyesi ile ofislerin renklenmesi ve hareketlenmesi sağlanabilmektedir. Bilindik renkler yerine farklı renkler kullanılması ofis içerisindeki dinamizmi ve enerjiyi sağlayacaktır. Bu sayede daha fazla verimli iş gücü sağlanabilecektir. Ofis içi renk uyumlarının yanı sıra kaliteli ve ergonomik bir oturuş sağlayan bu sandalyeler ile çalışanlar oldukça rahat edeceklerdir.

Günün neredeyse yarısını ofislerde geçiren kişiler bel ağrısı, bacak ağrısı, boyun tutulması gibi sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlar kalıcı bedensel rahatsızlıklara ve meslek hastalıklarına da yol açmaktadır. İş gücünün zayıflaması ve işe konsantrenin bozulması gibi sonuçlar yaşanmaması için mutlaka ergonomik ve insan sağlığı ile dost olan ofis sandalyeleri tercih edilmelidir. Aksi halde çalışanların iş gücü motivasyonu da kalmayacaktır. Kolçakları sabit olan Spring SP 04 ofis sandalyesi ile kollar da gereken desteği alabilecektir. Bunun yanı sıra istenilen her renkte ve her çeşitte kumaş ile bu ürünler için çalışma yapılabilmektedir. Sırt dokusu oldukça özel ve farklıdır. Genç, dinamik ve yenilikçi bir görünüm kazandırabilmek adına bütün bir sırt değil parçalı bir sırt yapısı düşünülmüştür.

Ofislerde modern bir hava estiren Spring SP 04 ofis sandalyelerinin arkaya yatarlı olması da en büyük özelliklerinden biridir. Arkaya doğru yatması esnasında istenilen her pozisyonda sabitlenebilme teknolojisi bulunmaktadır. Bu sayede kişiye özel bir oturuş sağlanabilecek anlamına gelmektedir. Tilt mekanizma ismi verilen bu özellik sandalyeyi kullanan kişinin beline göre ayarlanabilecektir. Metal ayakları oldukça şık bir görünüm kazandırmıştır. Ayrıca sandalyenin boyu oturan kişinin bacak boyuna göre özel olarak ayarlanabilmektedir. Bu sayede artık bacaklarda oluşan şikayetler de son bulabilecektir. Ayrıca tekerlekli olması vücut ağırlığının kolaylıkla hareket edebilmesine yardımcı olacak olan önemli bir özelliktir. Eğer siz de bu ofis koltuklarından satın almak istiyorsanız o hale https://sistemofiskoltukları.com/ adresinden güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi