-
    SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Spring | SP 76
   
    
ofis sandalyesi mavi beyaz koltuk
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : SP 76
Ürün Adı : Ofis Sandalyesi
Kol Tipi : Plastik ayarlanabilir Kol
Ayak Tipi : Aliminyum
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis mobilyaları, ofis yönetici koltukları, fileli koltuk
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

OFİS SANDALYESİ SP 76

En farklı dizaynları kullanarak ofisinizde başkalaşım yaratmak etkili olacak görünümlere neden olacaktır. Bu yüzden spring SP 76 en farklı görünümü ile sizlere ulaştırılmak istenmiştir. Spor modelleri sevenler için çok iyi fikir olacak modelimiz sandalye de bir devri kapatan bir devri açan bir tasarım sunmaktadır. Mavi ve beyazın alabildiği kadar hoş olan görüntüsü sandalyemiz üzerinde çok farklı durmaktadır. Ayrıca sandalyenin sırt kısmında oluşturulan çizgiler halindeki transparan görüntü şık bir tasarım olarak ortaya çıkmıştır. Aralarında açıklık kalan sırt detayı çok farklı çağrışımların izi olarak kalacaktır.

Spring SP 76 kodu ile belirlenen ürünümüz en çağdaş şeklini belirlemiş ve müşteriye sunulmuştur. Yine ergonomik olan ve yaslandığınızda sırtınıza masaj yaparcasına rahatlık sağlayan bu modeli mutlaka denemelisiniz. Arka tarafında destek kullanılma gereği duyulmayan yapısı ile kullanım olarak daha pratik çözümler sunmaktadır.

Alt kısımda yer alan minder ayarı ile masa başında rahat iş yapılmasına olanak sağlayacak olan yükselmeler ve alçalmalar hesaplanabilmektedir. Firmamız https://sistemofiskoltukları.com/ adresi gösterilerek istenilen sandalyenin siparişini alabilmektedir. Artık mağazalarda günlerce dolaşıp aradığınız ürünü yakalamaya çalışmayın. Hemen girin web sayfamız içine yüzlerce seçenek arasından istediğiniz seçin. Hayallerinizi süsleyen ofisleriniz için şimdi harika tasarımlar bulunmakta.

Spring SP 76 gelişmiş mobilya sektöründe en çok aranılan ürün olarak sunulmaktadır. Farklı tarzları yansıtabilecek değerde olması ofis içinde canlılığı simgelerken sandalyelerinizle bu canlılığı destekleyebilirsiniz. Firma olarak ürünlerimizin garantili kullanımı size iade edilen ürünün gününde başlamaktadır.

Beyaz olarak seçilen kol yerleri iz yapmayan ve leke tutmayan bir malzemem olarak kullanımı kolaydır. Siyahlıkların olmayacağı ve temiz görünüm sağlayacak olan kolluklar sert ve kaliteli plastik olarak imal edilmektedir.

Evden çok vakit harcadığınız ofisleriniz için en iyiyi seçmelisiniz. Bu ayrıntı sadece bizim ürünlerimizle elde edilecektir. Gelişmeye başladığınız andan itibaren kendinizi huzurlu hissetmek için önce iş alanlarınızın konforunu sağlamalısınız. Vücudunuzun ihtiyacı olan sağlığı korumak işte bu kadar kolay. Herkesin şikâyet ettiği sırt ve bel ağrılarından siz hiç bahsetmeyeceksiniz. Çünkü rahatınız çalışırken de yerinde olacak.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi