SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!LUKA | LKA 03
   
    
LUKA LKA 03
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : LKA 03
Ürün Adı : LUKA
Kol Tipi : Döşemeli Kollu
Ayak Tipi : Lama Ayak
Kategori : Ofis Mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri, kanepe
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

LUKA LKA 03

Ofis mobilyaları ve büro koltukları seçiminde dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Öncelikle büro koltukları seçiminde yasalara uygun ve çalışma şartlarına uygun mobilyalar seçilmelidir. Ofis mobilyalarında yasalarda aranılan özellik çalışanların sağlıklı mobilyaları kullanması için düzenlenmiştir. Bu sebeple özellikle ofis koltuklarında sağlıklı bir oturuş pozisyonu sağlayan koltuklar tercih edilmelidir. Çünkü masa başı işlerde çalışanlar duruş ve oturuş pozisyonunu doğru ayarlamadıkları için çeşitli sağlık sıkıntıları yaşamaktadırlar. Bu sıkıntıları yaşamamak için ofis çalışanlarının uygun mobilyalar da çalışmasını düzenleyen yasalar vardır. İş yasası gereği özellikle iş verenler çalışanların uygun koltuklardan ve uygun çalışma koşullarında çalışanlarını bulundurmaları gerekir. Luka ofis koltukları yasal mevzuata uygun ofis koltuklarıdır. Uzun süreli aynı yerde oturma gerektiren işler için tasarlanmış Luka ofis koltukları büro koltukları arasında en uygun mobilya seçeneklerinden biridir. Çünkü uzun süreli çalışma gerektiren işlerde ofis masa ve sandalyelerinin önemi çok büyüktür. Rahatsız ve uygun oturma pozisyonu sağlamayan koltuklar çalışanların sağlığını olumsuz yönde etkiler. Ayrıca rahatsız ofis mobilyaları hizmet kalitesini düşürerek verimli bir çalışma imkanı vermez.

Ofis içi çalışma için üretilmiş Luka model doğru oturma pozisyonu sağlayarak size en uygun çalışma imkanını verir. Ayrıca Luka modellerin toplantı koltuğu ve yönetici koltuğu gibi çeşitli büro içi uygun seçenekteki mobilyaları bulunur. Sağlıklı bir ortamda çalışmak aynı zamanda verimliliği de artırır. Bu alanda en iyi hizmet veren sistem ofis koltuklarını tercih ederek hem bütçenize hem de ofisinizin ihtiyaçlarına en uygun mobilyaları bulabilirsiniz. Çalışma ortamını klasik ve sıkıcı bir havadan kurtarmak sizin elinizde. Genellikle ofis mobilyası denildiğinde siyah veya kahverengi tonları ön plana çıkar. Ancak yeni üretilen ofis mobilyaları ile yalnızca bu iki seçeneğe bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz renkli bir ofis kurabilir ve daha canlı bir ofis ortamı yaratabilirsiniz. Farklı renklerle ofisinize canlılık katabilir ve ofis mekanını her zaman dinç ve eğlenceli tutabilirsiniz. Hem ihtiyaçlarınıza hem de ofis zevkinize uygun mobilyaları bulmak artık çok daha kolay.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi