SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!MİNİMAX | MNX 03
   
    
MİNİMAX MNX 03
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : MNX 03
Ürün Adı : MİNİMAX
Kol Tipi : Döşemeli Kollu
Ayak Tipi : Lama Ayak
Kategori : Ofis Mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri, kanepe
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

MİNİMAX MNX 03

Ofis mobiyası sektöründe öncü firmalar artık yeni talepleri değerlendirerek yeni iş kollarına uygun mobilyalar üretmeye başladı. Örneğin klasik bir ofis de bulunması gereken mobilyaları saymak gerekirse ofis masası, ofis koltuğu, toplantı masası ve sandalyelerive yönetici takımından oluşur. Ancak her iş için aynı takımları kullanmak lazım değildir. Örneğin mimarlık bürosu için ayrı, hukuk bürosu için ayrı, bi,r şirket oisi için ayrı mobilyalara ihtiyaç duyulur. Farklı iş kolları için farklı ihtiyaçları karşılayacak ofis mobilyalarını ve büro takımlarını bulup dizayn etmek çok önemlidir. Minimax ofis koltukları ofisiniz için farklı ihtiyaçları birarada toplayan ve ihtiyaçlarınızı düzenleyen bir takımdır. Oldukça farklı bir çizgiye sahip minimax modeller şık ve modern görünüşleriyle ofis mobilyasında ön plana çıkan modeller arasında bulunuyor.

Minimax ofis koltukları üçlü takım ve tekli koltuk olarak satışı çıkmıştır. Aynı zamanda bu takımın masa ve sandalyeleri de bulunur. Deri dokuması ve özel kaplamasıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir ofis takımıdır. Ofis içi ihtiyaçlarınızı karşılarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ihtriyaçların yanında çalışanların ve ofise gelen müşterilerin göz zevkine hitap edecek yapıda bir döşemenin olmasıdır. Verilen hizmet ne olursa olsun şık ve rahat döşenmiş ofisler her zaman kalite olarak sizi bir adım öne çıkartır. Ayrıca şık bir ofis müşterilerin her zaman daha çok ilgisini çekerek size daha fazla güven duymalarına yardım eder. Büro koltukları alanında öncü firmalar görünüşün ve rahatlığın ofis içinde ve dışında ses getirdiğinin farkında olarak artık daha sade ama daha şık modeller üretmektedir. Yeni müşteri potansiyeli toplayabilmek ancak müşterilerin ilk izlenimlerinden olumlu puan almakla olabilir. Bu da ofisinizin dizaynında ve ofis koltuklarında şıklığı yakalamakla mümkün olur. İlk izlenimin her zaman daha önemli olduğu ve hizmet edilenlere karşı verilen ilk güven duygusu olduğunu artık bütün iş sahipleri biliyor. Ayrıca prestijin ve marka olabilmenin de verilen hizmet kalitesinin yanı sıra ofis amblemi, ofis dizaynı ve görünüşüyle de yakından ilgili olduğu biliniyor.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi