SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!MODEOS | MD0 03
   
    
MODEOS MD0 03
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : MD0 03
Ürün Adı : MODEOS
Kol Tipi : Döşemeli Kollu
Ayak Tipi : Lama Ayak
Kategori : Ofis Mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri, kanepe
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

MODEOS MD0 03

Ofis döşemesi yapmak istiyor ancak dizayn için istediklerinize bir türlü karar veremiyorsanız sistem ofis mobilyalarının yasal mevzuata uygun olarak ürettiği koltuk ve mobilyalardan birini tercih ederek sizde ofisinize şık ve modern bir hava verebilirsiniz. Ofisinize uygun mobilyaları bulmak zannettiğiniz kadar zor değil. Modeos ofis koltuğu aradığınız ofis mobilyaların başında bulunuyor. Hem şık hem de rahat görünüşleriyle modeos model ofis koltukları aradığınız özelliklerin bir çoğunu içinde bulunduruyor. Büro takımı ve büro koltuğu kullanımı rahat, sağlam, şık ve çalışanlar için sağlıklı olmak zorundadır. Yasal zorunluluk gereği örneğin ofis koltukları duruş bozukluklarını engelleyecek yapıda olmalıdır. Bu da ancak ofis koltuk ve sandalyelerinin sağlık için uygun yapıda ve yükseklikte üretilmeleriyle mümkündür. Ofis mobilyası sektöründe önde gelen arayışları ve çözümleri bir arada görebilceğiniz önemli ofis fuarları düzenlenmektedir. Bu fuarlarda yapılan bilgi alışverişi sayesinde tüm iş kolları için uygun nitelikte ve tüm iş kollarının ihtiyaçlarına uygun mobilyalar üretilmektedir. Büro koltukları ve büro takımları için üretilen yeni modeller sayesinde ofisinizde farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Modeos ofis koltuğu gibi farklı seçenekteki mobilyaları birlikte seçip ofisiniz için en uygun mobilyaları bulabileceğiniz mobilyacılar ve fuarlarda sizde kendi zevkinize göre uygun ofis mobilyaları seçebilirsiniz. Ofis içi ihtiyaçlara uygun mobilya ve ofis koltukları yaptığınız işe bağlı olarak değişir. Bununla birlikte ofisinizin dizaynı ve dekorasyonunu tamamen sizin zevkiniz belirler.

Sağlık açısından düşünüldüğünde ise özellikle ofis sandalyelerinin önemi daha fazla olarak öne çıkıyor. Ofis mobilyası sektöründe koltuk ve sandalyeler üretilirken dayanıklı ve sağlıklı yapıdan yapılmaları gerekir. Sağlıklı ham maddenen yapılan koltuk ve sandalyeler için ayrıca başka özelliklerde aranır. Örneğin duruş rahatsızlıklarını engellemek için büro sandalyelerinde beli kavrayıcı ve sırt desteği olan mobilyaların üretilmesi gerekir. Bunun yanında boyunluğu olan, arkada tam yaslanabilen, amortismanlı ve yüksekliği ayarlanabilen koltuklarda da bir ofis koltuğunda aranılan özellikleri gösterir. Ofis mobilyası seçerken sizde şıklığın yanında sağlıklı bir mobilya seçmelisiniz. Böylece hem yasal mevzuata uygun hem de görünüş açısından ofisinize ferahlık veren bir tercih yapmış olursunuz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi