SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!ODİN | ODN 03
   
    
SWAN SWN03
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : ODN 03
Ürün Adı : ODİN
Kol Tipi : Döşemeli Kollu
Ayak Tipi : Lama Ayak
Kategori : Ofis Mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri, kanepe
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

ODİN ODN 03

Odin ofis koltuğu sırt destekli ve yumuşak yapısıyla uzun saatler boyunca ofiste oturmek ve çalışmak için uygun olarak üretilmiştir. Odin türü mobilyalar piyasada farklı isimlerle sunulsa da bu model hem büro takımı hainde hem de ofis mobilyaları takımı halinde satılmaktadır. Bildiğiniz gibi büro mobiyalarında son yıllarda değişen mevzuata uygun araç ve gereçler üretilmeye başlandı. Bu mobilyalar için yasa çıkarılmasındaki temel etken çalışanların sağlığını bozacak her türlü dşemenin ve rahatsız mobilyaların önüne geçmek. Çünkü masa başında iş yapanlar uzun saatler boyunca aynı pozisyonda oturmak zorundadır. Bu durumda çeşitli sağlık sıkıntıları masa başı çalışanlarda daha fazla ortaya çıktığı gözlemlenmiştir. Özellikle boyun ağrıları, bel ve sırt ağrıları gibi kemik rahatsızlıkları ileri evrelere geldiği zaman tedavi edilemiyor. Bu durumu ortadan kaldırmak ve çalışanları daha sağlıklı bir ortamda bulundurmak içim öncelikle büro koltukları için çeşitli standartlar getirilmiştir. Bu standartların başında oturunca duruş bozukluğunu engelleyici, bel, boyun ve sırt ağrılarının önüne geçen koltukların üretilmesi gerektiği gelmektedir. ofis için belirlenen standartlara uygun olan odin ofis koltukları hem rahat hem sağlıklı hem de oldukça şık mobilyalardır. Takım halinde baktığınız zaman yönetici odası için üretilen model ve toplantı odası için üretilen modeller farklı renk seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Ofis mobilyalarında farklı renk seçeneklerinin bulunması hem kendi zevkinizi ofisinize yansıtmanızda yardımcı olacak hem de sıkıcı ofis renklerini seçmek zorunda kalmayacaksınız. Ofis tercihi yaparken mobilyalarınız ve dekorasyonunuz ofisinizin genel havasını belirler.

Sağlıklı bir ortamda çalışmanın yanı sıra aynı zamanda şık bir ortamda çalışmak hem ferahlık verir hem de ofis içi verimini artırır. Bu durum yapılan bir çok iş deneyinde de gözlemlenmiştir. Sizde ofisinizde daha verimli bir çalışma sağamak istiyorsanız mutlaka odin ofis koltuğu modellerinden birini tercih etmelisiniz. Bu modeller daha çok tercih edilen modeller olmakla birlikte sağlıklı ve dayanıklı yapılarıyla da ofis mobilyası denildiğinde ön plana çıkan modeller arasında bulunuyor. Sizde ofisnize uygun renklerde bu ofis mobilyalarını kullanabilirsiniz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi