SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!BOLERO | BLR 01
   
    
BOLERO BLR 02
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : BLR 01
Ürün Adı : BOLERO
Kol Tipi : Metal Sabit Kol
Ayak Tipi : Metal
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis Mobilyaları, Ofis Çalışma Koltukları, Fileli Koltuk, Yönetici Koltukları
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

BOLERO OFİS KOLTUĞU BLR 01

Fileli ofis koltuğu modellerinden biri olan Bolero ofis koltuğu ile ofis çalışanları artık rahat bir şekilde çalışma imkanı buluyor. Konforlu çalışma ortamının önemli unsurlarından biri olan ofis koltuklarının seçimi oldukça önemli. Piyasada pek çok ofis koltuğu modeli var. Ancak konforlu ve şık tasarımlar her zaman dikkat çekiyor. Hem ofis çalışanlarının hem de ofis sahiplerinin dikkatlerini çeken ofis koltuğu modellerinden biri de Bolero ofis koltuğu. Rahatlığıyla çok tercih edilen ofis koltuğu uzun saatler kalkmadan çalışan ofis çalışanları için son derece ideal bir model. Sizleri kesinlikle yormayacak olan ofis koltuğu verimli bir şekilde çalışma imkanı sunuyor.

Bolero ofis koltuğunun birçok rengi var. Ancak siyah rengi en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Fileli koltuk olması nedeniyle sert bir oturuma sahip olan koltuğunu oturma kısmında sünger ve fileli kumaş kullanılmıştır. Son derece sade ve şık bir görüntü ortaya koyan Bolero ofis koltuğunun sırt kısmında baklava deseni kullanılmış olup, ofis sandalyesinin görseli zenginleştirilmiştir. Metal malzeme kullanılarak hazırlanmış olan koltuk ayak ve kol kısmı sayesinde ofis koltuğu modeli bütünleştirilmiştir. Hiçbir şekilde paslanma veya bozulma yapmayan koltuk ayakları son derece dayanıklıdır. Kol kısmında düz, sade metal renkte bir kol seçilmiş olup şık görüntüyü bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olmuştur.

Ofis koltukları ile yaşanan en önemli sorunlardan biri de ofis masasına uygun olup olmaması. Bolero ofis koltuğunun aşağı ve yukarıya doğru ayarlanabilir olması çalışanlar açısından büyük bir avantajdır. Herkes kendi boyuna ve çalışma masasına uygun olarak çalışma sandalyesini ayarlayabilir ve rahatlıkla çalışma imkanına sahip olabilir. Arkaya doğru yatma özelliği de bulunan Bolero ofis koltuğu sayesinde kullanıcılar arkaya yaslanarak konforlu bir çalışma hayatı yürütebilir.

Fileli kumaş kullanılarak hazırlanmış olan Bolero ofis koltuğu kesinlikle yırtılmaz ve zarar görmez. Fileli kumaşlar son derece kaliteli olup uzun yıllar kullanıma uygundur. Aradığınız ofis koltuğu modeli Bolero ofis koltuğu ise 640 TL+KDV ödeyerek en kısa sürede ofis koltuğunuza sahip olabilirsiniz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi