SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!REMO | RM 30
   
    
Remo RM 01
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : RM 30
Ürün Adı : REMO
Kol Tipi : Plastik Sabit Kol
Ayak Tipi : Metal
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis Mobilyaları, Ofis Çalışma Koltukları, Fileli Koltuk, Yönetici Koltukları
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

REMO OFİS KOLTUĞU RM 30

Şık ve rahat ofis ortamları için ofis koltuğu seçimi oldukça önemli. Yeni ofis dizaynlarında rahatlık ve şıklığın bir arada bulunduğu görüyoruz. Bu durum aslında görsel açıdan çalışanların çalışırken etkilendiğini bize gösteriyor. Gerçekten bir ofise girdiğiniz zaman eski mobilyalar ve rahat olmayan koltuklar gördüğünüz zaman derhal o ortamı terk etme isteği içinizde uyanabilir. Ancak şık, modern aynı zamanda da rahat bir ofis ortamında çalışmak istersiniz ve o ortamdan ayrılmak istemezsiniz. İşte ofis mobilyalarının ve ofis dizaynının önemi burada ortaya çıkıyor. Remo ofis koltukları ile döşenmiş ofis ortamında çalışanlar çok mutlu. Çünkü ferah ve rahat bir ofis ortamında çalışmanın yanı sıra aynı zamanda kaliteli hizmet sunacaklarına inanan çalışanlarla mutlu. Remo ofis koltukları ofis dizaynına yeni bir hava vererek çalışanların şevkini artırarak motivasyon sağlıyor. Ofis dizaynında istenilen başarı tam olarak bu durum. Çalışanların mutlu ve rahat bir ortamda çalışarak hizmet etmeyi sevmesi o ofis ortamının görünüşü ve rahatlığıyla yakından ilgilidir. Sizde değişen ve gelişen ofis ortamı sektöründe yakalanmak istenen başarıyı elde etmek istiyorsanız remo ofis koltuğu modellerini tercih edebilirsiniz.

Ofis koltuğunda fileli ve rahat modeller en çok tercih edilen modeller arasında. Fileli ve ergonomik ofis koltukları aynı zamanda başlıkları ve kollukları sayesinde çalışanların gün içinde baş ve kollarını dinlendirmesinde yardımcı oluyor. Böylelikle sağlıklı bir koltukta oturarak uzun süreli masa başı iş yapmak artık çok daha kolay hale geliyor. Ofisler için ideal olarak düzenlenmiş mobilyalar ayrıca bu görünüşleriyle de çalışanlara rahat bir ortamda çalıştıkları hissini veriyor. Ofis koltukları arasında yönetici koltuğu ve toplantı koltuğu modelleri içinde de remo tipi koltuklar çok moda. Rahat, esnek ve şık görünüşleriyle her ofis ortamı için uygun modelleri bulunuyor. Tam fonksiyonlu ve rahat ofis koltuğu seçerken ofis ortamına en uygun modelleri seçmekte zorlanmanıza gerek yok. Hem mobilyalar için ayırdığınız bütçeye hem de ihtiyaçlarınıza en uygun modeller remo ofis koltuğu modelleridir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi