SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!REMO | RM 60
   
    
Remo RM 01
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : RM 60
Ürün Adı : REMO
Kol Tipi : Plastik Sabit Kol
Ayak Tipi : Metal
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis Mobilyaları, Ofis Çalışma Koltukları, Fileli Koltuk, Yönetici Koltukları
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

REMO OFİS KOLTUĞU RM 60

Ofis mobilyası sektörü son zamanlarda ofisler içim oldukça rahat ve farklı modeller sunmaya başladı. Sektörün hareketlenmesinde yeni ofis tasarımları ve farklı ofis ortamlarının oluşması büyük etken. Çünkü artık klasik çalışma ortamından daha farklı çalışma ortamları görmeniz mümkün. Örneğin çalışma ortamı ve ofis işleri denildiği zaman klasik bürolar akla gelirdi. Artık yeni iş kollarının açılması ve çalışma hayatının gelişmesiyle farklı dizaynlar da ve işe uygun ofis tasarımlarında ofis mobilyaları üretilir oldu. Bu yeni ofis mobilyaları değişen çalışma ortamına ayak uydurarak farklı istekleri bir arada toplayan mobilyalardan oluşuyor. İnsanlar çalışma ortamını öncelikle iş yapabilmek için değil kaliteli hizmet sunabilmek için dizayn ediyor. Kaliteli hizmet anlayışı geliştikçe çalışanlara verilen önem de artıyor. Çalışan insanlar rahat bir ortamda ve uygun koşullarda çalıştıkları zaman daha çok üretebildikleri aynı zamanda daha kaliteli hizmet sunabildikleri anlaşıldı.

Bu anlayış çerçevesinde hem değişen iş şartları ve değişen iş sektörüne hem de çalışanlara verilen önemden dolayı ofis çalışma ortamında mobilyalardan aksesuarlara kadar her şey rahatlık ve esneklik payı konularak değiştirildi. Ofis mobilyasındaki en önemli değişiklik şüphesiz ki ofis koltuklarında görülüyor. Rahat ve sağlık için en uygun ofis koltukları üretilerek pazara sunulmaya başlandı. Bu koltuklardan en önemlilerinden biri de remo ofis koltuğu. Remo tipi koltuklar ofislerde en çok tercih edilen koltukların başında geliyor. Remo ofis koltuğu özellikle sağlam sırt desteğiyle ön plana çıkıyor.

Remo ofis koltuğu arka kısmı özel bir başlıktan yapılmıştır. Yaslanmak ve sırtı kavramak için ideal bir koltuktur. Koltuğun ayarlanabilir sırt desteği sayesinde tamamen yatabilir pozisyona getirilmesi mümkün. Ayrıca remo ofis koltuğu alüminyum ayakları ile de uzun süreli kullanmaya uygun. Remo ofis koltuğu amortisörleri sayesinde de boya göre ayarlanabilir. Havalı oturma yeri de kalça ve bel ağrılarına engel olacak şekilde dizayn edilmiş. Sizde ofisinize remo model ofis koltuklarından tercih ederek ofis şıklığını ve ofis ortamında rahat çalışabilme havasını Yakakaya bilirsiniz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi