SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!SPRİNG | SP 36
   
    
SPRİNG SP 04
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : SP 36
Ürün Adı : SPRİNG
Kol Tipi : Plastik Sabit Kol
Ayak Tipi : Metal
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis Mobilyaları, Ofis Çalışma Koltukları, Fileli Koltuk, Yönetici Koltukları
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

SPRİNG OFİS KOLTUĞU SP 36

Farklı dizayn edilmiş ofisleri artık daha sıklıkla görüyoruz. Farklı ofis fikirleri için yeni üretilen ofis araç gereçleri dışında en çok öne çıkan ve en önemli olanı ofis içi dizaynı oluşturan ofis koltuklarıdır. Ofis koltuklarının önemi masa başı iş yapman ofis sayısının artması ve masa başı çalışan sayısının artmasına bağlı olarak değişmiştir. Günümüzde ofise bağlı olarak çalışma kimi zaman azalsa da her bir iş için çalışan nüfusun çoğunluğu uzun zaman oturmak zorundadır. Ofis koltuklarının yeniden dizayn edilmesi ve öneminin artması da bu değişiklikle ortaya çıkmıştır. Yeni ofis koltukları modelleri arasında ön plana çıkanlar arasında spring ofis koltuğu oldukça rağbet görüyor. Spring ofis koltuğu modeli diğer modellerden daha farklı yapısıyla genç ve dinamik bir ofis ruhu hayal eden yöneticilerin ilk tercihleri arasında. Çünkü bu model gerçekten alışılmış ofis koltuğu modellerinin biraz daha dışında. Farklı görünümü ve oldukça esnek yapısıyla spring ofis koltuğu ofis ruhuna yeni bir imaj katmak için birebir.

Ofis hayatında öne çıkan ilke özel sektör koşullarına bağlı olarak daha çok çalışmak olarak belirlenmiştir. Rekabet ortamında daha çok çalışıp daha çok üretmek her patronun hayali. Ancak çalışanlar ancak rahat ofis ortamında daha kaliteli ürünler üretebilirler. Bu nedenle ofis ortamının rahatlığı daha kaliteli ve daha çok ürün üretebilmek için çok önemlidir. Bir ürün üretebilmek ve çalışma hayatında daha iyi yerlere gelebilmek güzel bir hayal. Ancak çalışırken sağlığınızı da düşünmelisiniz. Spring ofis koltuğu bel ve sırt çevremizi sararak size daha iyi bir oturma pozisyonu sağlar. Bu sayede uzun saatler boyunca hareketsiz bile kalsanız rahatlıkla çalışabilirsiniz. Ofis koltuğunun rahatlığı hem sağlığınız hem de çalışırken kaliteli hizmet sunabilmeniz için çok önemlidir. Sizde uzun saatler boyunca masa başı görev yapacaksanız ya da yaptıracaksanız. Hem kendiniz hem de çalışanlarınız için en rahat ve ideal koltuklardan biri olan spring model koltukları tercih edebilirsiniz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi