SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!SPRİNG | SP 55
   
    
SPRİNG SP 55
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : SP 55
Ürün Adı : SPRİNG
Kol Tipi : Plastik Sabit Kol
Ayak Tipi : Metal
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis Mobilyaları, Ofis Çalışma Koltukları, Fileli Koltuk, Yönetici Koltukları
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

SPRİNG OFİS KOLTUĞU SP 55

Masa başı çalışanlar içim ideal ofis koltuklarını bulmak çok önemli. Uzun süre masa başında hareketsiz kalındığı zaman çeşitli sağlık sıkıntıları yaşayan insanlar bu durumu en iyi anlayanlardır. Özellikle memurlar, muhasebe işi yapanlar, hasta kayıt işi yapanlar ve diğer masa başı görevlileri uzun süreli çalışma saatlerini omurgayı ve boyunu dik tutan ergonomik ve rahat koltuklarda oturmak zorunda. Sağlık açısından düşünüldüğünde rahat ofis koltukları insan bedenini daha az yoran ve çeşitli kemik hastalıkların çıkmasını engelleyen en önemli faktör. Sizde ofisinize rahat bir koltuk seçmek istiyorsanız spring ofis koltukları ilk tercihiniz olabilir. Spring ofis koltukları diğer ofis koltuklarının görünümünden biraz daha farklı. Sırt bölgesi ayarlanabilir ve esneyen yapısı sayesinde oldukça rahat. Bel ve sırt ağrısı yaşamadan uzun saatler boyunca bu koltukta oturarak rahatça çalışabilirsiniz. Spring ofis koltukları deri kaplıdır. Ayağı metal ve alüminyum ile kaplıdır. Bu sayede rahat olduğu kadar dayanıklıdır da.

Spring ofis koltukları özellikle farklı görünümleriyle bilinir. Koltuğun sırt bölgesi diğer koltuklardan farklı olarak bütün değil hava yastıklarıyla dolu olarak kesit şeklinde yukarıya doğru yükselir. Bel kemiğinin şeklini alarak düz olarak değil boyuna doğru kıvrılarak çıkar. Bu sayede sırt ve bel ağrısının önüne geçen çok önemli bir yapısı vardır. Spring koltukları daha çok uzun süreli çalışma alanları olan işler için tercih edilir. Gerçekten ergonomik yapısı sayesinde hem rahat hem de alüminyum ayakları sayesinde oldukça da dayanıklıdır. Ayrıca ofis koltuğunun taşınması ve ofis içinde yer değiştirmesi de düşünülerek bu koltuklar oldukça esnek ama dayanıklı olarak yapılmıştır. Deri kaplaması değiştirebilir. Ayrıca bu koltukların oldukça çok çeşidi bulunur. Özellikle renkli ofis dizaynlarında bu koltukların farklı renklerini görmeniz mümkün. Spring model koltuklar farklı modelleriyle ön plana çıkar. Sırt bölümünün kesit kesit olması ve bu bölümlerin sırtı tamamen kaplaması hem göz zevkine hem de rahatlığa önem verenlere göredir. Sizde ofisiniz için ideal koltuk arıyorsanız spring modelini tercih edebilirsiniz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi