SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Ofis Yönetici Koltukları
Ofis Şef Koltukları
Ofis Toplantı Koltukları
Ofis Çalışma Koltukları
Misafir Koltukları
Bekleme Koltukları
Ofis Kanepeleri
Bar Tabureleri
Konferans Koltukları
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  
Ofis Koltuk
Büro Koltuk
Ofis Koltukları
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!


İMALATTAN TÜKETİCİYE. KALİTEYİ UCUZA ALIN

MOBİL SERVİS İLE İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER OFİSİNİZE GELİYOR
 

Sistem Ofis Koltuklarından bir ilk; ofis koltuğunda mobil servis dönemini başlattık. Satın almak istediğiniz ürünü ofisinize getiriyoruz. Önce deneyin rengini seçin sonra sipariş verin. Bel ile uyumlu fileli ofis koltukları, deri ve kumaş kaplı rengarenk ofis koltukları sizi bekliyor. Hemen arayın Hemen getirelim. Çalışma saatlerinizde veriminizi arttırmanın önemli bir kuralı; oturduğunuz koltuğun rahat ergonomik ve çok fonksiyonlu olması gerekmektedir. Her yöne dönebilen, amörtisörlü, bel ayar üniteli ve arkaya yatarlı fileli ofis koltuklarımız tercihinizi bekliyor.

Koltuk Grubu
fit yönetici ofis koltuğuFit.Yönetici Koltuğu Fiyat:

fit ofis toplantı koltuğuFit.toplanti Koltuğu Fiyat:

fileli koltuk kampanyaFit.toplanti Koltuğu Fiyat: Regal ofis yönetici koltuğuFit.toplanti Koltuğu Fiyat:
Mask Yönetici KoltuğuRegal Çalışma Koltuğu Fiyat:

Choose Yönetici KoltuğuChoose Yönetici Koltuğu Fiyat:

Relax Yönetici KoltuğuRelax Yönetici Koltuğu Fiyat: Neva Yönetici KoltuğuNeva Çalışma Koltuğu Fiyat:340TL + KDV
fileli toplantı koltuğu, elite ofis koltuk fileli toplantı koltuğu, elite ofis koltuk Nova çalışma koltuğu fileli toplantı koltuğu, elite ofis koltuk
Fileli koltuk-elite Fileli koltuk-elite Nova koltuk Fileli koltuk-elite
fileli toplantı koltuğu relax fileli toplantı koltuğu relax fileli toplantı koltuğu relax fileli toplantı koltuğu relax
fileli koltuk Relax fileli koltuk Relax fileli koltuk Relax fileli koltuk Relax
Diva Yönetici Koltuğu
Relax çalışma Koltuğu
Fiyat:
Ece ofis Koltuğu
Ece çalışma Koltuğu Fiyat:
Fileli koltuk- sandalye
Neva Toplantıi Koltuğu Fiyat:340 TL + KDV
Elit Yönetici Koltuğu
Elit Çalışma Koltuğu Fiyat:TL+KDV
Politim Yönetici Koltuğu
Politim Toplantı Koltuğu Fiyat:
Polemo Yönetici Koltuğu
Paloma Çalışma Koltuğu Fiyat:
Enjoy Yönetici Koltuğu
Enjoy Yönetici Koltuğu Fiyat:
Nefil Yönetici Koltuğu
Nefil Yönetici Koltuğu Fiyat:
Wau Yönetici Koltuğu
Wau Yönetici Koltuğu Fiyat:TL + KDV
Omega Yönetici Koltuğu
Omega Yönetici Koltuğu Fiyat
Ares Yönetici Koltuğu
Ares Yönetici Koltuğu Fiyat:
Aras Yönetici Koltuğu
Aras Yönetici Koltuğu Fiyat:
Dora Yönetici Koltuğu
Dora Yönetici Koltuğu Fiyat:550TL + KDV
Roza Yönetici Koltuğu
Roza Yönetici Koltuğu Fiyat:
Camel Yönetici Koltuğu
Camel Yönetici Koltuğu Fiyat:
Franco Yönetici Koltuğu
Franco Yönetici Koltuğu Fiyat:550 TL + KDV
Luna Yönetici Koltuğu
Luna Yönetici Koltuğu Fiyat:
Mezura Yönetici Koltuğu
Mezura Yönetici Koltuğu Fiyat:510 TL + KDV
Chairmen Yönetici Koltuğu
Chairmen Yönetici Koltuğu Fiyat: 850 TL + KDV
Vizyon Yönetici Koltuğu
Vizyon Yönetici Koltuğu Fiyat:600 TL + KDV
Oskar Yönetici Koltuğu
Oskar Yönetici Koltuğu Fiyat:
Lord Yönetici Koltuğu
Lord Yönetici Koltuğu Fiyat:580Tl + KDV
Talia Yönetici Koltuğu
Talia Yönetici Koltuğu Fiyat:
Oslo Yönetici Koltuğu
Oslo Yönetici Koltuğu Fiyat:620TL + KDV
Vera Yönetici Koltuğu
Vera Çalışma Koltuğu Fiyat:
Girlamdos Yönetici Koltuğu
Girlamdos Yönetici Koltuğu Fiyat: 650 TL + KDV
Musul Yönetici Koltuğu
Musul Yönetici Koltuğu Fiyat:750 TL + KDV
Plus Yönetici Koltuğu
Plus Yönetici Koltuğu Fiyat:650TL + KDV
Vicenza Yönetici Koltuğu
Vicenza Çalışma Koltuğu Fiyat:
Apollo Yönetici Koltuğu
Apollo bekleme Koltuğu Fiyat: TL + KDV
Dolce Yönetici Koltuğu
Dolce Toplantı Koltuğu Fiyat:250 TL + KDV
Relax fileli ofis Koltuğu
Relax Çalışma Koltuğu Fiyat:
Norm Yönetici Koltuğu
Norm Çalışma Koltuğu Fiyat:320 TL + KDV
İgo Yönetici Koltuğu
İgo toplantı Koltuğu Fiyat:TL+KDV
Dynamik Yönetici Koltuğu
Dynamik Çalışma Koltuğu Fiyat:580 TL + KDV
Nazel Yönetici Koltuğu
Nazel Toplantı Koltuğu Fiyat:450 TL + KDV
Novita Yönetici Koltuğu
Novita Yönetici Koltuğu Fiyat:460 TL + KDV
Tekno Yönetici Koltuğu
Tekno Çalışma Koltuğu Fiyat:
Vira Yönetici Koltuğu
Vira Çalışma Koltuğu Fiyat:350TL + KDV
Micra Yönetici Koltuğu
Micra Çalışma Koltuğu Fiyat:
 
 
Müşteri Memnuniyeti
 

Çalışma alanlarının ergonomik olması ve her türlü eşyaların huzur vermesi daima ilk sırada yer almalıdır. Gerginlik veren ve kişiye kasvet sağlayan tüm detaylar ofis ortamlarında olmaması gerekiyor. Bütün gün vaktini burada geçiren ve çalışan kişilerin rahat olması önemlidir. Çalışma alanları ne kadar huzurlu olursa o kadar verim artar. Bu yüzden ofislerin dekorları uyumlu ve koltukları rahat olmalıdır. Kesinlikle ofis koltukları tasarımlarındaki detayları iyice incelemeli ve ona göre seçim yapmalısınız. Çift ya da tek kişilik olarak üretilmektedir. Kaliteli sünger ile döşenerek üzeri deri ya da kumaş ile kaplanmaktadır. Ofisinizde ağırladığınız kişileri rahat ettirmek istiyorsanız muhakkak tercihlerinizi rahat koltuklardan yana seçmelisiniz. Bank şeklinde olan ofis koltuklarından, baron, bank gibi modellere kadar farklı tasarımlar yer alıyor.

Ofis koltukları dizaynı ortaya çıkartmak için uyum sağlaması gerekiyor. Karartan ve ortamı daraltan tasarımları, renkleri bir kenara bırakmak en doğrusudur. Artık çok daha renkli ve şık tasarımlı ofis koltukları bulunuyor. Rengarenk koltukların döşemesinden, kaplamasına kadar kullanılan malzemeler A sınıfıdır. Ofis içerisinde çalışma yaparken de kişi en çok oturma şekline dikkat edecektir. Arkaya yaslandığınız zaman destek veren malzeme olması önemlidir. Sırt ve bel ağrılarına karşı tasarlanan koltuklar arasında birçok model vardır. Bunlardan en rahat edeceğiniz modeli seçerek çalışma veriminizi bir an önce artırmalısınız. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda ergonomik oturmadığınız için büyük hasarlara yol açabilir.

Ofis koltukları tasarımlarını detaylı bir şekilde inceleyerek almanız daha kolay olacaktır. Baron kanepe tasarımlarında kullanılan lama ayaklar ve poliretan sünger ile döşeme sağlanarak uzun senelere bozulmadan kullanımı hedeflenmiştir. Tasarım çizgileri daima dikkat çeken ve oldukça ilgi gören modeller bulunuyor. Kesinlikle rahat ve şık bir şekilde tasarlanan koltuklar deri ya da kumaş kullanılıyor. Bunun yanı sıra elyaf döşemelerde tercih edilmektedir. Birçoğunda garanti kapsamı olması önemli bir detaydır. Ofislerinizde huzur içerisinde toplantı yapabilmek için ergonomik olan ve kaliteli üretilen şık koltuk takımlarını tercih etmelisiniz. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, turuncu gibi renklerinde çok fazla yer aldığı koltuklar herkesin ilgisini çekiyor.

Sistem Ofis Koltuklarına
Hoşgeldiniz. Biz ofis koltukları üretimi yapan bir firmayız. sistemofiskoltuklari.com sitemizden gördüğünüz tüm ürünler en son teknoloji ile üretilen çağdaş, zarif ve şık ürünlerdir.

Koltuklarımızın neredeyse tamamı dilediğiniz renklerde yapılabilmektedir. Aynı zamanda ürünlerimiz plastik, boyalı ve krom kol, ayak seçenekleriylede ofisinize uyum sağlayan konseptler sunmaktadır.

Büro koltukları sağlığımızı yakından ilgilendirir. ofis koltuğuna uzun süreli yanlış oturma bel ağrılarına boyun ve diğer bir çok kasımızın gerilmesine ve sertleşmesine sebep olur. Ofis koltuğuna nasıl oturulmalı ile ilgili Anadolu sağlık merkezinin yayınladığı bir makaleyi aşağıda bilgilerinize sunuyorum.

Bizim misyonumuz müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesini en düşük fiyata sunmaktır. Bunlar;Yönetici Ofis Koltukları, Toplantı Koltukları, Misafir Bekleme Koltukları, Fileli Koltuklar,Konferans - Sinema Koltukları ve tüm özel ürünler.

Artık bir çok insanın zamanının çoğunu bilgisayar karşısında geçirdiğini bilerek ürettiğimiz tüm ürünlerin uzun süreli oturmalarınızda sizi yormayacak şekilde tasarlandı. Emin olun koltuğunuzu sevdiğinizde ofisinizide seveceksiniz.

Ürün seçiminde bizden yardım alırsanız, profesyonel ofis koltuk asistanlarımız size doğru ürünü seçmenizde yardımcı olacaklardır.Tecrubelerimiz bize göstermiştir ki boy farkının bile koltuk seçiminde çok etkili olduğunu aynı zamanda yaptığınız işle doğru orantılı bir ürün seçmeniz gerekmektedir. Sonuç olarak biz istiyoruz ki SistemOfisKoltuklarında yapacağınız alişverişten memnun kalasınız. Sistem Ofis koltukları müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır. sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir

Sistem Ofis koltukları, Nazalli Ofis mobilyaları san ve tic. ltd. şti. nin Domain ismidir.

OFİS KOLTUĞUNA NASIL OTURULMALI?

Zamanımızın büyük kısmını geçirdiğimiz çalışma sandalyesinin sağlığımız için önemini hiç düşündünüz mü? Anadolu Sağlık Merkezi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Semih Akı uygun olmayan çalışma sandalyesinin ciddi boyun, sırt, omuz veya bel ağrılarına neden olduğuna dikkat çekiyor. Prof. Akı, basit bazı önlemlerle bu ağrıların önüne geçmenin ve çalışma performansını artırmanın son derece kolay olduğunu söylüyor.

• Sandalye yüksekliği: İdeal sandalye oturma yeri genişliği 45-50 cm olmalıdır. Otururken ayak tabanlarınız yere tam temas halindeyken bacaklarınız ile sandalye oturma yeri arasındaki mesafe parmaklarınızın bu bölgeden rahatça geçebileceği genişlikte olmalıdır. Parmaklarınız bu mesafeden rahatça geçmiyorsa oturma yerinizi bu işlemi sağlayana kadar alçaltın. İdeal sandalye yüksekliği 40-50 cm olmalı ve bu yükseklik ayarlanabilmelidir.

• Sandalye oturma yeri derinliği: Sırtınızı ve belinizi sandalyenin arkasına tam dayayarak oturduğunuzda, sandalyenin ön kenarı ile dizinizin arkası arasında bir yumruk genişliğinde (5-7 cm) mesafe olmalıdır. Sandalyenizin bacak arka yüzünü sıkıştırmasının bu bölgeden geçen sinirleri etkileyerek bacak uyuşmalarına neden olacağını unutmayın. Bu mesafe yoksa sandalyenizin oturma derinliğini azaltmak için sırtınızın arkasını ve belinizi destekleyen bir yastık kullanın.

• Sandalye arkalığı ve sırt desteği: Sandalyenizin arka kısmı yeterli genişlikte (30-50 cm) olmalı ve bel çukurluğunuzu desteklemeli, gerekirse bu destek için uygun bel yastıkları kullanılmalıdır.Oturma pozisyonunda omurganın normal kıvrımı olan 'S' şekli mutlaka muhafaza edilmeli ve sandalye arkalığı bunu destekleyecek tasarımda olmalıdır.

• Sandalye kol destekleri: Sandalyenizin kol desteklerı omuzlarınızı hafif destekleyecek yukseklıkte olmalıdır. Kol kısmınızın (omuz dırsek arası) govdenıze dolayısıyla omurganıza paralel, onkol kısmınızın (dırsek elbıleğı arası) ise dirsekten 90 derece açı yapacak şekilde konumlanmasına dikkat edin. Sandalyenizin kol dayama kısımlarını ve yüksekliğini bu pozisyonu desteklemesi için ayarlayın.

• Sandalye ayakları: Sandalyenizin ayakları rahatça her yone dönebilecek ve gidebilecek şekilde 6 adet ve tekerlekli olmalı.

Gününüzün uzun zamanını geçirdiğiniz çalışma masanız, sandalyeniz ve masa üstü bilgisayarınızın konumu doğrumu?

Uygun olmayan çalışma masası sandalyesi ve masa üstü bilgisayar ilişkisi ve konumlandırması ciddi boyun,sırt,omuz ve bel ağrılarına neden olmaktadır. Basit bazı önlemlerle bu ağrıların önüne geçmek ve çalışma performansınızı arttırmak gayet kolay.

Ofis koltuklarında mobil servis dönemini başlattık. Almak istediğiniz ofis koltuğunu ayağınıza getiriyoruz. Satın almak istediğiniz fileli koltuklar ve diğer koltuklarımızı önce deneyin oturun bakın rahat ettiğiniz bel ile uyumlu ofis koltuklarımızdan istediğinizi seçin sonra alın.  Sorularınız için e-mail: info@sistemofiskoltuklari.com
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45
  © 2009 - 2010 SistemOfisKoltukları.com, All rights reserved
 
Yönetici Koltukları
| Şef Koltukları | Toplantı Koltukları | Çalışma Koltukları | Misafir Koltukları
Bekleme Koltukları | Ofis Kanepeleri | Bar Tabureleri | Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler | Metal Sandalyeler


SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45
Web Tasarım TM

Google Site İçi
Fiyat