SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Ofis Yönetici Koltukları
Ofis Şef Koltukları
Ofis Toplantı Koltukları
Ofis Çalışma Koltukları
Misafir Koltukları
Bekleme Koltukları
Ofis Kanepeleri
Bar Tabureleri
Konferans Koltukları
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  
Ofis Koltuk
Büro Koltuk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!


İMALATTAN TÜKETİCİYE. KALİTEYİ UCUZA ALIN

 

Sistem Ofis Koltukları kalitenin fiyatla buluştuğu tek adres, ofis koltuklarında yeni trend modern çizgileri konforlu oturumu ile tüketicilerin bir numaralı tercihi sistem ofis koltukları.

Ofis Koltuğu - Mask Ofis Koltuğu

Mask Yönetici Koltuğu Mask Şef Koltuğu Mask Misafir Koltuğu

Ofis Koltuğu - Neva Ofis Koltuğu

Neva Yönetici Koltuğu Neva Şef Koltuğu Neva Misafir Koltuğu

Ofis Koltuğu - Relax Ofis Koltuğu

Relax Yönetici Koltuğu Relax Şef Koltuğu Relax Misafir Koltuğu

Ofis Koltuğu - Choose Ofis Koltuğu

Choose Ofis Yönetici Koltuğu Choose Ofis Şef Koltuğu Choose Ofis Misafir Koltuğu

Ofis Koltuğu - Dynamik Ofis Koltuğu

Dynamik Ofis Koltuğu Dynamik Ofis Koltuğu Dynamik Ofis Koltuğu

Ofis Koltuğu - Sam Ofis Koltuğu

Sam Yönetici Koltuğu Sam Şef Koltuğu Sam Misafir Koltuğu

Ofis Koltuğu - Dora Ofis Koltuğu

Dora Yönetici Koltuğu Dora Şef Koltuğu Dora Misafir Koltuğu

Ofis Koltuğu - Elit Ofis Koltuğu

Ofis Koltuğu - Sunlight Koltuğu

Elit Ofis Koltuğu Elit Ofis Koltuğu Sunlight Ofis Koltuğu

Ofis Koltuğu - Empaty Ofis Koltuğu

Empaty Yönetici Koltuğu Empaty Misafir Koltuğu  

Ofis Koltuğu - Wau Ofis Koltuğu

Wau Yönetici Koltuğu Wau Şef Koltuğu  

Ofis Koltuğu - Enjoy Ofis Koltuğu

Enjoy Yönetici Koltuğu Enjoy Misafir Koltuğu  

Ofis Koltuğu - Blanco Ofis Koltuğu

Blanco Ofis Koltuğu Blanco Ofis Koltuğu  

Ofis Koltuğu - Vera Ofis Koltuğu

Vera Yönetici Koltuğu Vera Toplantı Koltuğu  

Ofis Koltuğu - Alice Ofis Koltuğu

Alice Ofis Koltuğu Alice Ofis Koltuğu  
 

Çalışma ortamında kullanılan tüm eşyalar kişiye rahatlık vermelidir. Gerginlik yaratan ve huzur bozan tüm detaylar ofislerden uzak durmalıdır. Çünkü insanlar sabahın en erken saatlerinden akşamın geç vakitlerine kadar tüm vakitlerini çalışma alanlarında geçiriyorlar. Bundan dolayı ofislerin dekorları daima huzur verici ve iç açıcı olması gerekiyor. İlk başta elbette ofis koltuk tasarımlarına göz atılmalıdır. Koltuklar tek kişilik ve çift kişilik olarak değişmektedir. Poliretan sünger ile döşenen koltukların dizaynı ve rahatlığı oldukça dikkat çekiyor. Hem çalışan için hem de misafir olarak gelenleri ağırlamak için birbirinden özel tasarımlar yer almaktadır. En güzel renkler ve döşemelikler sayesinde ofisinize renk gelmelidir. Blok olan tasarımlardan, bank şeklinde bulunanlara kadar çeşitli modeller yer almaktadır

. Ofis koltuk dizaynı yaparken uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. En önemlisi artık ofislerde büyük, hantal ve iç karartan koyu renkli deri koltukları geride bırakmalısınız. Daha renkli ve iç açan koltuklar çok daha revaçtadır. Ayrıca bu şekilde dizayn edilen bir ortamda kesinlikle herkes huzur bulacaktır. Ofis içerisinde çalışırken dikkat edilmesi gereken nokta oturma şeklidir. Ofis sandalyelerinde arkayı destekleyen bir malzeme olmalıdır. Sırt ve bel ağrılarına son veren oturuş şekli ise; zaman içerisinde vücudunuzdaki tüm ağrıları alacak ve düzelmeler meydana gelecektir. Bundan dolayı ofiste çalışma ortamınızda en önemli detay muhakkak oturma şeklidir. Bilgisayara karşı mesafeli olmak bile çok fazla işe yarayacaktır

.

Ofis koltuk modellerine göz atarak içlerinden tarzınıza, rahatlığına ve bütçenize göre olanını muhakkak tercih etmelisiniz. Baron kanepe özel olarak lama ayaklardan tasarlanmakta ve poliretan sünger bulunmaktadır. Tasarım çizgileri olarak son derece ilgi çekici ve bir o kadar konforludur. Son derece rahat ve şık olan koltuk deri ya da kumaş ile kaplama yapılmaktadır. Venüs olan tasarım ise; ahşabın üst kısmına poliretan sünger ile elyaf döşeme kaplıdır. Şık bir model olmasının dışında yine aynı şekilde kumaş ve deri olarak kaplama yapılabilir. Ayrıca tasarımına göre son derece fiyatları uygundur. Eğer fabrika satışından alınırsa bütçenize büyük bir katkı sağlayabilirsiniz.

 
Müşteri Memnuniyeti
 

OFİS KOLTUĞUNA NASIL OTURULMALI?

Zamanımızın büyük kısmını geçirdiğimiz çalışma sandalyesinin sağlığımız için önemini hiç düşündünüz mü? Anadolu Sağlık Merkezi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Semih Akı uygun olmayan çalışma sandalyesinin ciddi boyun, sırt, omuz veya bel ağrılarına neden olduğuna dikkat çekiyor. Prof. Akı, basit bazı önlemlerle bu ağrıların önüne geçmenin ve çalışma performansını artırmanın son derece kolay olduğunu söylüyor.

Prof. Dr. Semih Akı, sizler için sandalye seçiminde dikkat etmeniz gereken 6 temel kuralı sıraladı:

. Sandalye yüksekliği: İdeal sandalye oturma yeri genişliği 45-50 cm olmalıdır. Otururken ayak tabanlarınız yere tam temas halindeyken bacaklarınız ile sandalye oturma yeri arasındaki mesafe parmaklarınızın bu bölgeden rahatça geçebileceği genişlikte olmalıdır. Parmaklarınız bu mesafeden rahatça geçmiyorsa oturma yerinizi bu işlemi sağlayana kadar alçaltın. İdeal sandalye yüksekliği 40-50 cm olmalı ve bu yükseklik ayarlanabilmelidir.

. Sandalye oturma yeri derinliği: Sırtınızı ve belinizi sandalyenin arkasına tam dayayarak oturduğunuzda, sandalyenin ön kenarı ile dizinizin arkası arasında bir yumruk genişliğinde (5-7 cm) mesafe olmalıdır. Sandalyenizin bacak arka yüzünü sıkıştırmasının bu bölgeden geçen sinirleri etkileyerek bacak uyuşmalarına neden olacağını unutmayın. Bu mesafe yoksa sandalyenizin oturma derinliğini azaltmak için sırtınızın arkasını ve belinizi destekleyen bir yastık kullanın.

. Sandalye arkalığı ve sırt desteği: Sandalyenizin arka kısmı yeterli genişlikte (30-50 cm) olmalı ve bel çukurluğunuzu desteklemeli, gerekirse bu destek için uygun bel yastıkları kullanılmalıdır.Oturma pozisyonunda omurganın normal kıvrımı olan 'S' şekli mutlaka muhafaza edilmeli ve sandalye arkalığı bunu destekleyecek tasarımda olmalıdır.

. Sandalye kol destekleri: Sandalyenizin kol desteklerı omuzlarınızı hafif destekleyecek yukseklıkte olmalıdır. Kol kısmınızın (omuz dırsek arası) govdenıze dolayısıyla omurganıza paralel, onkol kısmınızın (dırsek elbıleğı arası) ise dirsekten 90 derece açı yapacak şekilde konumlanmasına dikkat edin. Sandalyenizin kol dayama kısımlarını ve yüksekliğini bu pozisyonu desteklemesi için ayarlayın.

. Sandalye ayakları: Sandalyenizin ayakları rahatça her yone dönebilecek ve gidebilecek şekilde 6 adet ve tekerlekli olmalı.

Gününüzün uzun zamanını geçirdiğiniz çalışma masanız, sandalyeniz ve masa üstü bilgisayarınızın konumu doğrumu?

Uygun olmayan çalışma masası sandalyesi ve masa üstü bilgisayar ilişkisi ve konumlandırması ciddi boyun,sırt,omuz ve bel ağrılarına neden olmaktadır. Basit bazı önlemlerle bu ağrıların önüne geçmek ve çalışma performansınızı arttırmak gayet kolay.

. Oncelikle çalışırken sandalyenizi çalışma masanıza mümkün olduğu kadar yakın konumlandırın.
. Kol kısmınızın (omuz dırsek arası) govdenıze dolayısıyla omurganıza paralel, onkol kısmınızın (dırsek elbıleğı arası) ise dırsekten 90 derece açı yapacak şekılde konumlanmasına dıkkat edın.Bu pozisyonun bilgisayarınızın klavyesini kullanırken korunmasına ve bir devamlılık oluşturmasına dikkat edin.Sandalyenızın kol dayama kısımlarını ve yüksekliğini bu pozisyonu desteklemesi için ayarlayın.
. Gozlerınızı kapatın ve oturduğunuz en rahat pozısyonu aldıktan sonra gözlerinizi açın ve karşıda duran bilgisayar ekranına bakın.Bilgisayar ekranının tam ortasını veya ust kenarına yakın bır bölgeyı gormenız ıdeal olanıdır.Buna gore bılgısayarınız yuksekte ıse alçaltın.  Sorularınız için e-mail: info@sistemofiskoltuklari.com
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45
  © 2009 - 2010 SistemOfisKoltukları.com, All rights reserved
 
Yönetici Koltukları
| Şef Koltukları | Toplantı Koltukları | Çalışma Koltukları | Misafir Koltukları
Bekleme Koltukları | Ofis Kanepeleri | Bar Tabureleri | Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler | Metal Sandalyeler

 

SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Talat Paşa Mahallesi Alakoç Sokak No: 2/A Okmeydanı - Şişli İSTANBUL (Perpa Ticaret Merkezi Karşısı E-5 Yanı)
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45
Web Tasarım TM

Google Site İçi